AS MADONAS ŪDENS

LEADER projekts „Traktortehnikas iegāde pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai Madonas novada iedzīvotājiem”
Projekta attiecināmās izmaksas28457,44 eiro , t.sk. ELFLA 17074,46 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja uzņēmums. PVN nav iekļauts attiecināmās izmaksās.

LEADER ieguldījums. Iegādāts mini traktoru ar 40zs dzinēja jaudu un ātri maināmi agregāti -ekskavatoru (rakšanas iekārta) ar iespējamo rakšanas dziļumu vismaz 2.25m, frontālo iekrāvēju un sniega lāpstu, kas ļaus iebūvēt ūdensvada un kanalizācijas pievadus atbilstoši normatīvo aktu prasībām un kvalitatīvi sakopt un atjaunot rakšanas vietas. Projekts ļauj palielināt pieslēgumu skaitu pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai.

Adrese: Raiņa 54, Madona, Madonas novads
T. 29216292

Par pakalpojumiem lasiet uzņēmuma mājas lapā.
madonasudens.lv

Uģis Irbe
LEADER projekts „Jauna tehnika - jaunas iespējas”
Projekta finansējums kopā 28457,44 eiro , t.sk. ELFLA 17074,46 eiro, līdzfinansējumu 11383 eiro nodrošināja projekta iesniedzējs.
LEADER ieguldījums. Iegādāts kompaktekskavators.
Nelielā izmēra ekskavators spēj piekļūt vietām, kur cita tehnika netiek. Tagad Madonas, Lubānas, Varakļānu, Cesvaines un Ērgļu novada iedzīvotājiem, pašvaldībām un uzņēmumiem ir pieejams inženierkomunikāciju (āra kanalizācijas, ūdensapgādes, lauksaimniecības zemju drenāžas, siltumtrases montāžas) izbūves pakalpojums, kā arī piedāvāts jauns - novadgrāvju rakšana un tīrīšana.
Adrese: Madona
T. 22339868
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.hydrabaltic.lv

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}