SIA Auto remonts M

LEADER projekts „Servisa aprīkojuma iegāde SIA " Auto remonts M "”
Projekta attiecināmās izmaksas26449,76 eiro, t.sk. ELFLA 15869,84 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja uzņēmums. PVN nav iekļauts attiecināmajās izmaksās.

LEADER ieguldījums.Papildus jau esošām iekārtām iegādātas jaunas. Riteņu atbrīvošanas domkrats uz bedres. Riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas iekārtu, kas nepieciešams riteņu ģeometrijas pārbaudei un regulēšanai, pēc katra ritošās daļas remonta. Riteņu balansēšanas iekārta. Bremžu pārbaudes iekārta, kas pārbauda cik efektīvi darbojas darba bremze un stāvbremze. Pneimatisko skrūvēšanas pistoļu komplekts. Metināšanas pusautomāts. Atsperu savilkšanas iekārta, ko izmanto efektīvai un ātrai atsperu, amortizatoru un atbalsta bukšu un gultņu maiņai. Eļļas filtru maiņas atslēgu komplekts. Benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju kompresormetru komplekts. Ātrumkārbu noņemšanas domkrats, kārbu, reduktoru un citu smagāko detaļu montāžai un demontāžai. Motoru izcelšanas domkrats, motoru montāžai un demontāžai. Kondicionieru uzpildes iekārta.
Serviss apkalpo vieglās automašīnas, mikroautobusus, džipus un traktortehniku.
Saglabās 2 darbavietas un izveidota 1 jauna patstāvīga darba vieta.

Adrese: Stalīdzāni , Barkavas pagasts, Madonas novads
T. 26486140, Māris Malta

SIA „Kadiķis AV”
LEADER projekts „Mežistrādes tehnikas remonta pakalpojumu uzlabošana”
Publiskais finansējums kopā 28457 eiro , t.sk. ELFLA 17074 eiro. Līdzfinansējumu 11383 eiro nodrošināja projekta iesniedzējs.
LEADER ieguldījums. Iegādāts metināšanas un montāžas galds ar aprīkojumu. Uzņēmums veic ar mežistrādi un kokapstrādi saistītu iekārtu un darbagaldu remontu un izgatavošanu pēc pasūtījuma. Darba vieta desmit cilvēkiem.

Adrese:Kusa, Aronas pagasts, Madonas novads
T. 29175925

2014. gadā Madonas novada fonds projektu izvirzījis nominācijai "Dižprojekts -2014". Nominācijā piedalā LEADER projekti no visas Latvijas, to organizē latvijas Lauku Forums.

SIA Meļņi -3
LEADER projekts „Lauktehnikas un industriālās tehnikas riepu montāžas pakalpojumu organizēšana Varakļānu novada iedzīvotājiem”
Projekta finansējums kopā7155,34 eiro , t.sk. ELFLA 4293,2 , līdzfinansējumu 2862 eiro nodrošināja projekta iesniedzējs.

LEADER ieguldījums.Riepu montēšanas iekārta. Serviss veic riepu montāžu traktortehnikai, sniedzot pakalpojumu vietējiem zemniekiem.
Adrese:Jaunatnes iela 13, Varakļāni
T. 29488904

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}