Biedrība "MELNAIS PIENS"

LEADER projekts „Kvalitatīva skaņa – improvizācijas izrādes pamats”
Projekta finansējums 9454,98EUR, t.sk. ELFLA līdzfinansējumu 8509,48 EUR, līdzfinansējumu nodrošināja biedrība „MELNAIS PIENS”.

LEADER ieguldījums. Radio mikrofoni galvai, radio mikrofoni rokas, tumbas, tumbuks statīvs, procesors, transportēšanas kastes.
Biedrība "Melnais Piens" sadarbībā ar improvizācijas teātra grupu "Tinte" piedāvā apmeklēt improvizācijas teātra izrādes.

Aicini teātri ciemos! T. 29352281
Video

Biedrība "M-ART"

LEADER projekts „Biedrības "M-ART" ainavu glezniecības darbnīcas "Akmens mājas galerija" izveide un iekārtošana Aronas pagastā”
Publiskais finansējums kopā 12341,72 eiro , t.sk. ELFLA 11107,54 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Madonas novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. 20 molberti zīmēšanai, 6 molberti gleznošanai, 10 pārnēsājamie molberti, portatīvais dators, printeris A3 formāta, 8 lampas, 10 dienas gaismas lampas, 5 lampas gleznām.
Mākslinieku darbnīcas rekonstrukcija, ārdurvju un logu izgatavošana un nomaiņa.
Biedrības biedri un iedzīvotāji ieguvuši darbnīcas telpas, iespējas iepazīt un piedalīties radošā procesā mākslinieku vadībā , skatīt profesionālu mākslinieku darbus un izstādes .Vienlaicīgi var gleznot vai zīmēt 36 cilvēki. Darbnīcā tiek organizētas mācības ainavu glezniecībā (arī tiem, kas nekad nav mācījušies zīmēt un gleznot), tematiskie plenēri visa gada laikā, izstādes telpā un brīvā dabā, kā arī izbraukuma plenēri un ceļojošas izstādes.

Adrese: "Lejas Vālēni", Aronas pagasts, Madonas novads
T. 22489232, 29438977

 

Cesvaines dārznieku un amatnieku biedrība "DAb-a"
LEADER projekts „Keramikas apdedzināšanas krāsns iegāde”
Publiskais finansējums kopā 3093,32 eiro , t.sk. ELFLA 2783,99 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Cesvaines novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. Iegādāta un uzstādītakeramikas apdedzināšanas krāsns. Biedrība piedalās pilsētas svētkos, gadatirgos, dažādos ar izglītības, mākslas un amatniecības projektos un izstādēs, demonstrējot keramikas amata prasmes un ikvienam dodot iespēju izgatavot kādu lietiņu no māla.

Adrese: Parka iela 8-608, Cesvaine, Cesvaines novads
T. 29210905
www.cesvaine.lv

Biedrība „Dejotprieks”

LEADER projekts „Vidzemes tautas tērpu iegāde Lubānas bērnu un jauniešu deju kolektīviem”
Publiskais finansējums kopā 9295,99 eiro , t.sk. ELFLA 8366,39 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja biedrība.

LEADER ieguldījums.Iegādāti apģērbi Vidzemes tautas tērpu – Cesvaine, Kusa, Piebalga, komplektēšanai Lubānas bērnu un jauniešu deju kolektīviem – vecumā no 1. Līdz 9. klasei, kopā četrām vecumgrupām.  Kopš 1980.gada Tērpi nebija atjaunoti. Vidusskolas vecumgrupai izgatavoti linu tērpi meitenēm.

Adrese: Krasta iela 6, Lubāna, Lubāns novads
T. 26450385

Biedrība „Cesvaines pūtēju orķestris”

LEADER projekts „Cesvaines novads jaunās skaņās”
Publiskais finansējums 12905,73 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja biedrība „Cesvaines pūtēju orķestris”
Projekta ieguldījums. Iegādāti jauni mūzikas instrumentu, kopā 17, kvalitatīva un vienojoša skanējuma nodrošināšanai sagatavojamajām koncertu un deju programmām. Cesvaines pūtēju orķestris spēlē balles.
Aicinām jaunus dalībniekus!

Orķestra mēģinājumi notiek reizi nedēļā, Cesvainē, Pils ielā 1.

T. 29436538, Oļģerts Ozols

Lubānas pensionāru biedrība "CERĪBA"

LEADER projekts „Kultūras mantojuma saglabāšana un popularizēšana Lubānas novadā un tā apkārtnē ”
Publiskais finansējums kopā 2778,41 eiro , t.sk. ELFLA 2500,53 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Lubāna novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. Iegādāti tautas mūzikas instrumenti - koka zvans, plaukšķi, katliņš, rumba, robdēlis, koka svilpe, koka blokflauta, koka tamburīns, stabuļu komplekts, treščotka, trejdeksni, trijstūri, kumeliņš ar kociņu, vēja zvans, cītara - 7 dūru, soma cītarai, kājas cītarai, skaņošanas atslēga, bungas, tarkšķis, kokle 11 stīgu, maiss koklei, ksilafons, un lai nodrošinātu instrumentu noskaņošanu tur, kur nav klavieres , iegādāsimies elektronisko mūzikas instruments - sintezators.
Viens no LPB „Cerība” mērķiem ir, ar savu darbu un ierosmi atbalstīt pilsētas pasākumus un vajadzības, (iesaistīties masu darba aktivizēšanā, dalīties savās prasmēs un apgūt jaunas) projektā iegādāti tautas mūzikas instrumenti, lai biedrības biedri ( ir biedri, kuri dzied un spēlē Lubānas kapelā "Meldiņš" , dzied folkloras kopā " Lubāna") kopā ar pieaugušajiem un bērniem varētu atdzīvināt un veicināt latvisko tradīciju saglabāšanu.
Radīta iespēja mūsu paaudzes cilvēkiem nodot savas zināšanas jaunajiem, satikties trijām vai pat četrām paaudzēm.

Adrese: Brīvības iela - 17, Lubāna, Lubānas novads

T. 29395811

Biedrība „Mēs saviem bērniem”apvieno ģimenes, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Biedrība darbojās jau 14 gadus. Šo gadu laikā daudzi bērni ir izauguši un sasnieguši gan jauniešu, gan mūsu izpratnē pieaugušo vecumu, daži pat vairāk, tomēr viņi savā būtībā ir un paliks bērni.
Adrese: Telpas bērnudārzā "Saulīte", Madonā
T. 28303985, 28601768, 26004324
Par biedrību internetā

LEADER projekts „Aprīkojuma iegāde deju grupai "Mazais cilvēciņš"”
Publiskais finansējums kopā 4486,77 eiro, t.sk. ELFLA 4038,09 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Madonas novada pašvaldība
LEADER ieguldījums.Sintezators ar statīvu, apskaņošanas komplekts, portatīvais dators ar programmatūru, projektors ar ekrānu, sitamo instrumentu komplekts, deju apavi deju grupas „Mazais cilvēciņš” nodarbībām un koncertiem.

LEADER projekts „Aprīkojuma un tērpu iegāde biedrībai "Mēs saviem bērniem"”
Publiskais finansējums kopā5714,99 eiro , t.sk. ELFLA 5143,49 eiro , līdzfinansējumu nodrošināja Madonas novada pašvaldība
LEADER ieguldījums.Tērpi, kurpes, skatuve leļļu teātrim, magnetola.

Ģimenēm, kurās ir cilvēki ar īpašām vajadzībām, ir iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku, iesaistoties dejošanas un leļļu teātra nodarbībās, uzstājoties koncertos. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dota iespēja iziet sabiedrība, būt aktīviem.

Lubānas novada pašvaldība
LEADER projekts „Atklāj mūziku!”
Publiskais finansējums kopā 9536,64 eiro , t.sk. ELFLA 7152,48 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Lubānas novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. Projekta rezultātā Lubānas novada iedzīvotājiem ir iespēja apgūt ģitāras, elektriskās ģitāras, basģitāras, saksofona, blokflautas, vijoles, akordeona, dažāda veida bungu un perkusiju instrumentu spēli, veidot dažādu žanru muzikālās apvienības un radīt jaunu kultūras piedāvājumu novadā un visā apkārtējā teritorijā. Radīta iespēja organizēt mūzikas terapiju nodarbības dažādām sociālām grupām.

Adrese: O.Kalpaka 4, Lubāna, Lubānas novads
T. 27860066, jauniešu lietu speciālists

Par jauniešu centru internetā

Madonas novada pašvaldība

LEADER projekts „Estrādes mūzikas studijas izveide bērniem un jauniešiem Ošupes pagastā”
Publiskais finansējums kopā 2152,85 eiro , t.sk. ELFLA 1614,61 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Madonas novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. Iegādāti mūzikas instrumenti - akustiskā, elektriskā solo un basa ģitāra, sintezators, akustiskā skandas, disku atskaņotājs, džamba bungas, mazo bungu komplekts un mikrofoni, lai izveidotu estrādes mūzikas studiju. Studijā bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt šo mūzikas instrumenti spēli, iemācīties dīdžeja prasmes un iemaņas, attīstīt savas vokālās dotības. Studijā iesaistās arī pieaugušie.
Izveidota mūzikas studija tālā Madonas novada Ošupes pagasta centrā.

Adrese: Skolas iela - 4, Degumnieki, Ošupes pagasta, Madonas novads

Biedrība "Meirānieši"

LEADER projekts "Modernās mūzikas studija bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai Meirānos"

Publiskais finansējums kopā 5788,25 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Lubānas novada pašvaldība, SIA Holzwerke Lubāna, z/s „Vilces”

Projektu ieguldījums. Mūzikas studijai iegādātas piecas akustiskās ģitāras, basģitāra, sintezatori, bungas un skaņu aparatūra. Nodarbības notiek otrdienās un piektdienās. Studijā piektdienās un sestdienās darbojās grupa „No jauna”.

Adrese: Lubānas novads, Indrānu pagasts, Meirāni "Skola".

T. 26482449

e – pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.lubana.lv

Madonas novada pašvaldība
LEADER projekts „Tērpu iegāde Ļaudonas un Kalsnavas pagastu pašdarbības kolektīviem”
Publiskais finansējums kopā 16876,74 eiro , t.sk. ELFLA 12657,55 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Madonas novada pašvaldība.

LEADER ieguldījums. Izgatavoti tautas tērpi vai atsevišķas tautas tērpu sastāvdaļas Ļaudonas korim - vasaras tērpu variants, Kalsnavas pagasta jauniešu deju kolektīvam „Kalsnava”, Kalsnavas kultūras nama senioru deju kolektīvam „Jāņukalns”, Ļaudonas pagasta senioru deju kolektīvam „Divi krasti”.

Atjaunots un papildināts tautas tērpu krājums Kalsnavas un Ļaudonas pagastu pašdarbības kolektīviem.

Adrese: Kalsnavas kultūras nams, Ļaudonas kultūras nams

Ērgļu novada pašvaldība
LEADER projekts „Tautas tērpi- deju kolektīvu izaugsmei Ērgļos”
Publiskais finansējums kopā 11327,2 eiro , t.sk. ELFLA 8495,39 eiro, līdzfinansējumu nodrošināja Ērgļu novada pašvaldība

LEADER ieguldījums. Ar projektu atbalstu, Ērgļu novada deju kolektīvi ir ietērpti etnogrāfiski pareizos tautas tērpos. Iegādāti 22 Vidzemes sievu brunči un vestes jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvu dejotājām, 12 Ziemeļlatgales ( Abrenes) brunči un vestes jauniešu deju kolektīvam, vidējai paaudzei 10 sievu jakas un 10 rakstainās Vidzemes aubes. Vīriem 10 mēteļi un 10 cepures (ratenes), kuras obligāti nepieciešamas atsevišķu deju izpildījumam. Visi pieaugušo deju kolektīvi apgādāti ar blūzēm un apaviem. Bērnu deju kolektīvs priecēs skatītāju tērpts krāšņajos 16 Vidzemes novada brunčos.

Skatītāji saņems kvalitatīvu māksliniecisko baudījumu. Tērpi nodoti glabāšanā saieta namā.
Ērgļu novadā darbojas 10 dažādu paaudžu tautisko deju kolektīvi vecumā no 3 līdz 60 gadiem, kas sevī apvieno 232 dejotājus, no kuriem 95 ir Ērgļu saieta nama deju kolektīvu dalībnieki.

Adrese: Rīgas iela 5, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads
T. 64871231

Madonas novada pašvaldība

LEADER projekts „Tautas tērpu izgatavošana Dzelzavas pagasta pašdarbības kolektīviem”

Projekta finansējums 10017 eiro , t.sk. ELFLA 7513 eiro , līdzfinansējumu 2504 eiro nodrošināja Madonas novada pašvaldība.

LEADER ieguldījums.Izgatavoti tautastērpi skolotājas Skaidras Dzenes vadītajam jauniešu deju kolektīvam, jauniešu deju kolektīvam „Zīļuki”, kā arī vokālam ansamblim „Variants” Dzelzavā.

Adrese:Dzelzava, Madonas novads

www.dzelzava.lv

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}